Formalności w Torrevieja

Formalności w Torrevieja

Alicja Kurzela - Formalności - Mieszkaniowe

Kto z nas lubi biegać po urzędach, wypełniać mnóstwo mniej lub bardziej potrzebnych papierków, stać w niekończących się kolejkach? Brzmi bardzo znajomo, prawa? Polska w pigułce. Hiszpania niestety też, tyle, że tutaj ludzie są życzliwsi i spokojniejsi i dużo bardziej cierpliwi. Tak więc te mniej przyjemne sprawy da się załatwić w bardziej przyjaznym otoczeniu.

Formalności w Torrevieja

Jednak dla nas, Polaków do wszelkich tych niedogodności dochodzą jeszcze dwa problemy. Po pierwsze język, Hiszpanie albo nie znają angielskiego w ogóle, albo posługują się nim bardzo niechętnie. Po drugie tzw ‘cita previa’ czyli umówiona wcześniej wizyta.

Formalności - Remonty
Formalności – Remonty

I tutaj zaczynają się prawdziwe schody, gdyż da wielu z nas jest to problem nie do przeskoczenia. Umówienie się wcześniejsze w wielu miejscach potrafi graniczyć z cudem i zajmuje bardzo dużo czasu. Jednak tylko dla niewtajemniczonych. Ja sprawy trudne załatwiam na wczoraj, a te niewykonalne na jutro.

Zajmuję się wszelkiego rodzaju formalnościami od tych podstawowych czyli wyrobienie numeru NIE, konta bankowego czy rezydentury, po sprawy skomplikowane . Dzięki współpracy z prawnikami hiszpańskimi oferuję szeroki wachlarz usług i na tym polu.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt za pomocą >> formularza <<