Kursy Językowe – Online

Kursy Językowe – Online

Alicja Kurzela - Dubai - Burj Khalifa - 148 piętro

Cześć, jestem Alicja, dla wtajemniczonych Ali 🙂 Od ponad 20 lat prowadzę -kursy językowe online i bezpośrednio- języków obcych. Robię to w sposób niekonwencjonalny, ponieważ zależy mi na tym, aby lekcje były ciekawe dla ucznia.

Sama posługuję się płynnie kilkoma językami. Podróżuję po całej kuli ziemskiej docierając w najodleglejsze zakątki świata, o czym możecie poczytać w moich książkach. Mieszkam także na stałe w Hiszpanii.

Alicja Kurzela - Papúa Nueva Guinea - z wizytą u kanibali
Alicja Kurzela – Papúa Nueva Guinea – z wizytą u kanibali

Dlatego też, bardzo duży nacisk kładę na rozmowę. Na zajęciach korzystam z oryginalnych materiałów: filmów, dialogów i tekstów wypływających z życia codziennego i opierających się na realnych problemach.

Przez cały okres pracy oprócz przygotowywania uczniów do wszelkiego rodzaju egzaminów skupiałam się na własnym doskonaleniu zawodowym. Dzięki temu żadne metody nauczania nie są mi obce. Zarówno na zajęciach w klasie jak i w domu, online pracuję na najnowszych programach. Wykorzystuję wszelkie dostępne materiały i oprogramowania aby urozmaicić zajęcia. Bardzo lubianym przez moich uczniów programem jest Microsoft Whiteboard.

Kursy językowe online prowadzone przez praktyka

Pracuję też na własnych, autorskich materiałach. Dbam o to, żeby nauka języka to nie była tylko gramatyka i słownictwo ale również nauka o kulturze danego kraju i zwyczajach jego mieszkańców.

Alicja Kurzela - Kenia - Safari
Alicja Kurzela – Kenia – Safari

Jestem osobą odpowiedzialną, sumienną i systematyczną. Nie odwołuję zajęć i traktuję moją pracę bardzo poważnie. Najważniejszy jest dla mnie uczeń i jego postępy nauce. Prowadzę zarówno zajęcia indywidualne, całkowicie dostosowane do potrzeb klienta, jak i grupowe, oparte na własnym, autorskim programie nauczania. Przygotowuję do wszystkich egzaminów, prowadzę konwersacje oraz zajęcia z każdego typu języka; Business, Technical , Medical English i każdy inny w zależności od potrzeb.

Uwielbiam wyzwania a ich niestandardowość dodaje mi skrzydeł i skłania do szukania nietypowych rozwiązań. Języka jestem w stanie nauczyć każdego, bez względu na możliwości, chęci i permanentny brak czasu 🙂

Chcesz spróbować? Zapraszamy do współpracy. Kontakt za pomocą >> formularza << 🙂