Nieruchomości w Hiszpanii

Nieruchomości w Hiszpanii

Alicja Kurzela - Bungalowy

Jeśli myślimy o Hiszpanii to z pewnością na pierwszym miejscu stawiamy jej walory turystyczne. Planujemy wakacje, dłuższe i krótsze pobyty a nawet tylko weekendy ciesząc się każdą chwilą spędzoną w tym pięknym kraju.

Na tym jednak nasze zainteresowania się nie kończą. Polacy zaczęli kupować nieruchomości. Trwa to juz od 20 lat ale to co się dzieje obecnie można nazwać prawdziwym boomem. W okresie ostatniego półtora roku liczba zakupionych jednostek przekroczyła znacznie 3 tys, apartamentów, domów, lokali komercyjnych. Trend ten wydaje się być na tyle mocny, że nie tylko zostanie utrzymany w latach następnych ale może także się wydatnie wzmocnić. 

Alicja Kurzela - Dom jednorodzinny
Alicja Kurzela – Dom jednorodzinny

Oczywiście i ja uległam tej fascynacji a jako stały mieszkaniec Hiszpanii stanęłam przed koniecznością zakupu swoich czterech kątów. Muszę przyznać, że do tematu podeszłam z właściwym mi zaangażowaniem. I zanim się obejrzałam pomogłam w zakupie nieruchomości sporej grupie naszych rodaków. 

Posługując się biegle językiem hiszpańskim i współpracując z dużą grupą asesorów, gestorów, deweloperów jestem w stanie zainicjować i doprowadzić do końca każdą transakcję zakupu nieruchomości. Zajmuję się także, na wyraźne zlecenie klienta wyszukaniem nieruchomości spełniających zadane parametry w tym budżetu.

Alicja Kurzela - Apartamentowiec
Alicja Kurzela – Apartamentowiec

Od licznych agencji operujących obecnie na rynku wyróżnia mnie kreatywne podejście do tematu, korzystanie z niestandardowych źródeł pozyskania nieruchomości a także znakomita oferta usług posprzedażowych w tym remontów. Załatwienie wszystkich formalności? to dla mnie juz tylko formalność a dla Państwa wygoda i bezpieczeństwo.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt za pomocą >> formularza <<