Remonty – Costa Blanca

Remonty – Costa Blanca

Torrevieja - Remont - Przed - Po

Ktoś kiedyś powiedział, że Polacy kochają remonty, znają się na tym i wiedzą jak wybrnąć z najbardziej nieoczekiwanych sytuacji. Jestesmy, podobno także mistrzami roziązań doraźnych, takich które mają działać przez chwile a potem często zostają na dużo dłużej. 

Jeśli jednak Państwo chcecie czy musicie przeprowadzić profesjonalny remont a nie macie zamiaru zajmować się tym sami tracąc przy tym dużo drogocennego czasu, mam dla Was propozycję.

Torrevieja - Remont - Łazienka
Torrevieja – Remont – Łazienka

Współpracuję obecnie z kilkoma ekipami remontowymi posiadającymi znaczne doświadczenie w remontach o każdym zakresie prac w tym strukturalnych, wykończeniach,przebudowach i innych.

Swoja pracę wykonywali w wielu krajach Europy stawiając sobie zawsze za cel zadowolenie klienta.

Ważną sprawą jest także podejście administracyjno – prawne. W Hiszpanii tylko niektóre prace remontowe generują koszty które można odliczyć od przyszłych podatków np przy sprzedaży danej nieruchomości. 

Torrevieja - Remont - Kuchnia
Torrevieja – Remont – Kuchnia

Każde zlecenie remontu oczywiście poprzedzone jest wykonaniem kosztorysu na pełny zakres prognozowanych prac. Po jego akceptacji podpisywana jest umowa z precyzyjnie określonym harmonogramem etapów remontu. Każdy ukończony etap prac związany jest z wypłatą określonej w umowie transzy. Przed rozpoczęciem prac pobierana jest zaliczka na zakup materiałów uzgodnionych wcześniej w kosztorysie. Kosztorys stanowi integralny załącznik do zawartej umowy.

Szanowni Państwo 

Ze względu na duże obłożenie ekip remontowych bieżącymi zleceniami, proszę o składanie zleceń z pewnym wyprzedzeniem. Za tryb ekspresowy, jeśli będzie dostępny, pobierana jest dodatkowa opłata. Koszt uzgadniany jest indywidualnie.

Z całą pewnością będziecie Państwo mogli docenić wysoką jakość prac ekip remontowych z którymi mam przyjemność współpracować.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt za pomocą >> formularza <<